مراقبت هایی برای جلوگیری از دریافت کرونا برای بیماران قلبی

مراقبت هایی برای جلوگیری از کرونا برای بیماران قلبی

لطفاپس از مطالعه امتیاز دهید

امروزه تقریبا تمام انسان های روی کره زمین از ویروس کرونا آگاهی نسبی دارند همه ی ما می دانیم که در صورتی که نمی خواهید به این ویروس مبتلا شوید می بایست مراقبت هایی را انجام دهید در این مطلب مراقبت هایی برای جلوگیری از دریافت کرونا برای بیماران قلبی به طور دقیق برای شما توضیح خواهیم داد امیدواریم که در آینده ایی نزدیک دانش علوم بشر بتواند پادتنی برای این بیماری کشف کند و این بیماری و ویروس را ریشه کن کند.

آمار مرگ بیماران قلبی بعد از مبتلا شدن به کرونا

تحقیقاتی که بر روی مرگ و میر های اخیر انجام شده است مشاهده گردیده است آن دسته از بیمارانی که به  بیماری شدید مبتلا شده اند اکثرا بیماری زمینه ایی داشته اند. تقریبا کسانی که از بیماری های قبلی رنج می برند ممکن است شدیدتر از افرادی که بیماری های زمینه ایی ندارند به ویروس کرونا مبتلا شوند.

به همین منظور مراقبت هایی برای جلوگیری از کرونا برای بیماران قلبی را برای شما در ادامه توضیح خواهیم داد توجه داشته باشید که تمام این عواملی را که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد احتمال و شانس مبتلا شدن به این بیماری را برای شما کاهش می دهد به این معنی نیست که اگر بیماران قلبی این اعمال را انجام دهند  به این بیماری مبتلا نشوند.

راه های مناسب برای کاهش خطر ابتلا به کرونا در بیماری های قلبی

در ادامه مراقبت هایی برای جلوگیری از خطر کرونا برای بیماران قلبی را به طور تخصصی بیان می کنیم.

خواب کافی

تحقیقاتی که بر روی ویروس کرونا انجام شده است مشاهده گردیده است کسانی که به این بیماری مبتلا می شوند اولین اندامی را که این بیماری بعد از مبتلا شدن هدف قرار می دهد سیستم ایمنی بدن می باشد.یکی از راه های افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن داشتن حداقل خواب کافی در طول شبانه روز می باشد.

نوشیدن آب کافی

مورد دیگری که برای بیماران قلبی پیشنهاد داده می شود سعی کنید گلو و دهان خودتان را به طور مکرر تر نمایید.هیچ موقع در طی شبانه روز نگذارید دهان و گلوی تان خشک شود.یکی از مراقبت هایی برای جلوگیری از دریافت کرونا برای بیماران قلبی همان طور که بیان کردیم نوشیدن و مصرف آب به اندازه مورد نیاز بدن می باشد.

در صورت امکان ماندن در خانه

همانطور که در متن بالا بیان کردیم مرگ و میر در افرادی که از بیماری های زمینه ایی رنج می برند بیش تر از افرادی که سالم هستند اتفاق افتاده است به همین منظور در صورتی که  دارای بیماری های زمینه ایی یا بیماری های قلبی می باشید می بایست درصورتی که امکان دارد در منزل بمانید و استراحت نمایید به گونه ایی که هیچ گونه تماسی با محیط بیرونی نداشته باشید..

با مطالعه مقاله زیر از ما حمایت کنید
تاثیر ورزش بر قلب

مصرف غذاهای پر خاصیت

مورد دیگری که برای مبتلا نشدن بیمار های قلبی به کرونا پیش نهاد داده می شود این است که سعی کنید در وعده های غذایی خودتان مواد پرخاصیت و طبیعی مصرف نمایید سعی کنید به هیچ عنوان از غذاهای آماده و فست فود استفاده نکنید.غذاهایی که برای این دسته از بیماران پیشنهاد می گردد عبارتند از :آش،سوپ،عدسی،خورشت های کم چرب ،آبگوشت ،و غذاهایی که ارزش خوراکی بالایی دارند.

کلام آخر

در این مقاله برای شما مراقبت هایی برای جلوگیری از کرونا برای بیماران قلبی به طور کلی توضیح دادیم امیدواریم در صورتی که بیماری های زمینه ایی دارید یا ندارید از شر این بیماری به دور باشید.پیشنهادی که به شما داده می شود در صورتی که از بیماری های قلبی رنج می برید  دکتر زهرا جوزانی کهن بهترین متخصص قلب در تهران را بهتر بشناسید. خود این مورد را در میان بگذارید و از ایشان در مقابل این بیماری مشورت و راهکار هایی بگیرید.

در صورتی که دارای بیماری های قلبی می باشید سعی کنید در مواقعی که می خواهید به بیرون از منزل می روید از ماسک و دستکش استفاده نمایید به گونه ایی که ژل های بهداشتی و الکل نیز در اختیار داشته باشید. در صورتی که این مراقبت ها را در خانواده خود رعایت کنید این بیماری کاملا ریشه کن می شود.

مطالب مرتبط: بهترین متخصص اکوکاردیوکرافی قلب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 17 =