علائم خطرناک بیماری قلبی در زنان

علائم بیماری قلبی در زنان

لطفاپس از مطالعه امتیاز دهید

در این مطلب اطلاعات کاملی در مورد علائم بیماری قلبی در زنان به شما توضیح خواهیم داد امیدواریم تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید.

طبق تحقیقاتی که محققان آمریکا بر روی بیماران قلبی انجام داده اند مشاهده شده است،مرگ و میر در زنانی که از بیماری های قلبی رنج می برده اند بیشتر بوده است همین امر باعث می شود به اهمیت این موضوع پی ببریم.

شاید اخیراٌ در زندگی برای تان مشکلاتی به وجود آمده است و شما فکرتان درگیر می باشد همین استرس و تنش عصبی باعث می شود به بیماری هایی دچار شوید.

اما این نکته را باید خوب بدانید همواره در زنان و مردان ریشه ی دردها متفاوت می باشد.

توجه داشته باشید در صورتی که اخیرا به دردهایی در ناحیه قفسه سینه برخوردید باید سریعا به مراکز درمانی یا مراکز انجام اکو قلب مراجعه نمایید.

در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی علائم بیماری قلبی در زنان بپردازیم.

شاید یکی از علائمی که برای تان خطرناک تلقی شود تنگی نفس باشد.

تنگی نفس در زنان

معمولا خانم ها در طی زندگی روزمره از مردان فعالیت بیشتری در محیط خانه دارند و ممکن است تنگی نفس را حین انجام کارهای خانه و یا در برخی موارد بعد از خرید کردن از فروشگاه ها و حمل خرید ها از پله ها احساس کنند که ممکن است برای این افراد نشانه ای از بیماری قلبی باشد.

در صورتی که به تازگی به مشکلات تنفسی برخوردید پیشنهاد می دهیم سریعا علت این تنگی نفس را جویا شوید چرا که ممکن است ریشه تنگی نفس تان خطر ناک باشد.

موردی دیگر که برای خانم ها ممکن است علامت خطرناکی باشد،سنگینی در ناحیه سینه می باشد.

سنگینی در ناحیه  سینه در خانم ها

شاید شما هم در طی زندگی رومزه احساس سنگینی در ناحیه سمت چپ سینه تان کرده باشید اما ریشه ی سنگینی در ناحیه قفسه سینه در خانم ها چه چیزی می باشد؟

توجه داشته باشید در صورتی که درد در ناحیه سمت چپ قفسه سینه تان همراه با تنگی نفس می باشد حتما باید این موضوع را جدی بگیرید چرا که ممکن است برای سلامتی شما خطرناک باشد.

اما در مواقعی نیز در خانم ها مشاهده شده است که در ناحیه چپ قفسه سینه شان درد حس می کنند اما  درد با تنگی نفس همراه نیست و یا ممکن است این درد بصورت سوزشی باشد.در این  مواقع  هم احتمال دارد که ریشه ی دردتان از قلب باشد پیش نهاد می کنیم برای این که علت درد و علائم بیماری قلبی در زنان را بیابید بهتر است برای انجام معاینه و مشاوره های درمانی به مطب بهترین متخصص اکوکاردیوگرافی قلب مراجعه نمایید.

با مطالعه مقاله زیر از ما حمایت کنید
موارد تشخیص بیماری توسط اکوکاردیوگرافی قلب

تپش قلب

یکی دیگر از علائم خطرناکی که ممکن است سلامت شما را به خطر بیاندازد تپش قلب می باشد.شاید در طی زندگی روزمره به تازگی متوجه شده باشید که قلب تان تپش بیشتری دارد این تپش قلب ممکن است آریتمی می باشد.

توجه داشته باشید که تپش قلب ممکن است بعلت وجود مشکل در قلب تان نباشد ممکن است اخیرا در زندگی تان دچار استرس زیاد شده اید همین امر باعث می شود استرس و اضطراب را بصورت تپش قلب تان احساس نمایید.در مواقعی دیگر نیز مشاهده گردیده است که علت وجود تپش قلب مصرف زیاد کافئین و یا کمبود آب در بدن افراد بوده است.

بهتر است برای جویا شدن علت، ابتدا مقدار و زمان تپش قلب را اندازه گیری کنید.با انجام این کار شما مشاهده خواهید کرد که تپش قلب تان چه اندازه به طول می انجامد یا چه عواملی باعث می شود تپش قلب در شما احساس شود.

پیشنهاد می دهیم در صورتی که تپش قلب تان دارید به مراکز درمانی مراجعه نمایید چرا که ممکن است شما با تاخیر انداختان در رویه ی درمانی خود خطراتی را به جان بخرید که دیگر برای تان قابل برگشت نباشد.

برای انجام خدمات مشاوره ی درمانی با بهترین دکتر قلب پیشنهاد می دهیم به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

در این مطلب اطلاعات کاملی راجع به علائم بیماری قلب در زنان در اختیار تان قرار دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان آموزنده و مفید قرار گرفته شده باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =