بهترین دکتر قلب ایران دکتر جوزانی

بهترین دکتر قلب ایران کیست؟ با بهترین دکتر قلب آشنا شوید.

لطفاپس از مطالعه امتیاز دهید

قلب حیاتی ترین عضو  بدن است، به همین دلیل به گفته بهترین دکتر قلب ایران، لازم است افراد سلامت و شرایط قلبی خود را همیشه تحت کنترل داشته باشند. یکی از بهترین دکترهای متخصص در زمینه قلب و عروق، آنژیوپلاستی،آنژیوگرافی دکتر زهرا جوزانی کهن میباشند، دکتر جوزانی کهن بهترین دکتر قلب تهران و فوق تخصص قلب و عروق دانشگاه تهران، قادرند در بهبود عملکرد قلب به شما در این زمینه کمک کنند.

قلب مانند پمپی است که خون را به قسمت های مختلف بدن پمپاژ می کند در نتیجه هر  بیماری قلبی به سایر اعضای بدن آسیب میرساند که بدترین عارضه آن اختلال در مغز است. بنابراین در این پست همراه ما باشید تا از توصیه های ارزشمند متخصص قلب و عروق بهره مند شوید.

وظیفه متخصص قلب و عروق چیست؟

همانطور که آگاه هستید، وظیفه بهترین دکتر قلب ایران درمان بیماری های قلبی عروقی است، که وظیفه خونرسانی به بدن را انجام می دهند.

شناسایی هرگونه مشکل قلبی و همچنین تشخیص دلیل این بیماری هاو… در تخصص دکتر قلب و عروق است. لازم به ذکر است که متخصص قلب و آنژیوپلاستی جراحی  انجام نمی دهد، اما در صورت نیاز بیمار را آنژیوپلاستی می کند، دکتر زهرا جوزانی کهن بهترین متخصص اکوکاردیوگرافی قلب و عروق، در ایران برای رفع و درمان هرنوع بیماری قلبی به شما عزیزان در این زمینه کمک خواهند کرد. اصلی ترین وظایف و ویژگی های متخصص قلب و عروق:

در واقع بهترین دکتر قلب ایران باید ابتدا آزمایش ها و تستهای لازم را برای تعیین وضعیت قلب بیمار انجام دهد به طوری که تا زمان مشخص شدن نتیجه آزمایش قلب شک ذهنی خود را نسبت به بیماری ابراز نکند تا بیمار را نگران نکند.همچنین استرس می تواند مشکلات قلبی را بدتر کرده و منجر به نتایج نادرست برخی  آزمایشات  شود.

سپس متخصص قلب و عروق، آزمایشات را بررسی کرده و معاینه فیزیکی بیمار را هم ابتدا انجام داده است. شما باید پرونده پزشکی برای بیمار تشکل دهید.

در واقع این پرونده شامل یک سری آزمایشات صورت گرفته، نتیجه معاینه فیزیکی، روش درمان، روند درمان، وضعیت قبلی بیمار در مقابل وضعیت فعلی و … است.

متخصص قلب امکان دارد تصمیم به تغییر شیوه درمانی خود در طول درمان بگیرد. در این صورت بیمار را باید در جریان قرار دهد.

در واقع هوشمندانه ترین کار این است که متخصص قلب و عروق قبل از شروع درمان، وضعیت بیمار و نتایج آزمایش ها را به دقت بررسی کند، بعد از بررسی تصمیم نهایی را در مورد نحوه درمان بگیرد.

با مطالعه مقاله زیر از ما حمایت کنید
زمان انجام آنژیوگرافی قلب ؟

بهترین دکتر قلب ایران باید تا حد امکان درمان دارویی و غیر جراحی برای بیمار را مد نظر قرار دهد. در واقع جراحی آخرین گزینه است و  زمانی اعمال می‌شود که روش‌های دیگر بر روی بیمار موثر نباشد.

نمایش تصویر بهترین دکتر قلب ایران دکتر جوزانی

چه تست هایی به وسیله بهترین دکتر قلب ایران انجام می شود؟

در واقع تست هایی که توسط متخصصان قلب و عروق توصیه می شود کاملاً ضروری و به بهبود پمپاژ و عملکرد قلب کمک خواهد کرد انواع تست های قلب و عروق شامل تست ورزش، تست ECG یا الکتروکاردیوگرام و کاتتریزاسیون قلب (این تست به وسیله پزشکان متخصص حرفه ای همانند دکتر زهرا جوزانی فوق تخصص قلب و عروق انجام میشود، که تمام این موارد موجب میشود تا از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری شود.

علت مراجعه به بهترین دکتر قلب ایران چیست؟

اگر هر کدام از موارد زیر را تجربه کردید، باید بلافاصله مشکل را به متخصص قلب خود گزارش دهید:

  • تنگی نفس

تنگی نفس  در محل کار، هنگام دراز کشیدن، تورم پاها همراه با تنگی نفس نشانه  بیماری قلبی است. این عوارض خطرناک است و باید درمان فوری توسط متخصص قلب انجام شود، عدم انجام آن می تواند عوارض جبران ناپذیری ایجاد کند.

  • درد و ناراحتی در قفسه سینه

یکی از علائم ناهنجاری در عروق و قلب  همین خستگی در قفسه سینه است، البته به این  معنا نیست که هر ضعف در قفسه سینه به معنای بیماری قلبی است، بلکه باید به این مورد هم شک کرد. همچنین اگر این ناراحتی  بیشتر با فعالیت باشد و در پشت جناغ باشد، بیماری قلبی را نشان می دهد که شدت بیماری و درمان  آن را دکتر قلب و عروق تعیین می کند.

  • تپش قلب

در واقع اضطراب، استرس، فعالیت شدید، بیماری های ارثی و غیره. از جمله مواردی است که منجر به تپش قلب می شود. بعضی مواقع دیده شده که مردم در  استراحت به طور ناگهانی از ضربان قلب رنج می برند، که این حالت میتواند نوعی آریتمی قلب باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =